De La Ville *** LIDO DI JESOLO

W centralnej części Lido di Jesolo, przy Piazza Mazzini na przeciwko piaszczystej, zagospodarowanej plaży. W pobliżu hotelu znajduje się deptak, przy którym są liczne sklepy, restauracje, bary, tawerny oraz plac na którym w ciągu sezonu letniego organizowane są spektakle.

Ceny od 1 399,00 zł

POŁOŻENIE

W centralnej części Lido di Jesolo, przy Piazza Mazzini na przeciwko piaszczystej, zagospodarowanej plaży. W pobliżu hotelu znajduje się deptak, przy którym są liczne sklepy, restauracje, bary, tawerny oraz plac na którym w ciągu sezonu letniego organizowane są spektakle. Niedaleko hotelu znajduje się kompleks największych basenów i zjeżdżalni w Północnych Włoszech- Aqualandia, salony gier dla dzieci i młodzieży, wypożyczalnia rowerów.

 

OPIS HOTELU

Kameralny, 35 pokoi, większość z balkonem i bocznym widokiem na morze.
Do dyspozycji gości duży, przestronny taras z widokiem na morze, gdzie rano serwowane jest śniadanie, a wieczorem zamienia się w lounge bar. Winda, recepcja 24 h, restauracja, wypożyczalnia rowerów, parking płatny dodatkowo. Wi-Fi gratis w recepcji i barze.

 

POKOJE

2-osobowe z możliwością dostawki, część z balkonami wszystkie pokoje wyposażone w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telefon, TV-SAT, klimatyzacja płatna dodatkowo w recepcji hotelu (6 euro doba)

 

WYŻYWIENIE

Śniadania oraz obiadokolacje serwowane do stolika ( 3 daniowe),napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.

 

PLAŻA

Szeroka, piaszczysta. Mliwość skorzystania ze sportówwodnych (odpłatnie).

 

ŚWIADCZENIA

  • 7 noclegów;
  • wywienie:2 razy dziennie
  • serwis plażowy( parasol+2 leżaki)
  • ubezpieczenieKLiNWW SIGNAL IDUNA

 

UWAGI

  • zniżkobowiązują tylkprzy równoczesnym zakwaterowaniu 2-osób dorosłych
  • zakwaterowaniogodziny14:00, wykwaterowanidgodziny 10:00.
  • taksa klimatyczna płatna na miejscu 1 euro/dzień

Zobacz także