HOTEL GOLDEN SAND ***

Hotel:

Położony zaledwie 350 metrów od plaży w Lloret de Mar, hotel oferuje estetycznie urządzone pokoje z balkonem i telewizorem. W hotelu znajduje się odkryty basen i restauracja bufetowa. Obiekt zlokalizowany w centrum miasta 200 m od dyskotekowej ulicy.

Pokoje:
3 osobowe pokoje z łazienkami( suszarka). W pokojach balkon, klimatyzacja, TV. Hotel zapewnia pościel i ręczniki.

Do dyspozycji gości:
W pomieszczeniach ogólnodostępnych można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Obiekt dysponuje dużym barem, restauracją, basenem, kawiarnią ze strefą gier, w której znajduje się stół do gry w snookera. Goście mają też do dyspozycji salę telewizyjną oraz całodobową recepcję, w której można skorzystać z sejfu.

Plaża:

Piaszczysto-żwirowa, szeroka. Możliwość skorzystania ze sportów wodnych ( odpłatnie). Leżaki i parasole płatne dodatkowo.


Terminy:

01.03 -15.06.2017
15.09-30.11.2017

Świadczenia:

- 9 noclegów w hotelu ***
- przejazd autokarem klasy LUX ( barek, DVD, toaleta)
- wyżywienie :3 razy dziennie (śniadania + obiad + kolacja)
napoje płatne dodatkowo
- pokoje: 3 i 4 osobowe
- ubezpieczenie KL I NNW SIGNAL IDUNA
- opieka pilota – rezydenta

Ceny już od 1399zł


Uwagi :

Taksa klimatyczna płatna w recepcji hotelu 3,5 euro /osoba.
Opłatę wnoszą wszystkie osoby powyżej 16 roku życia.
Zakwaterowanie od godziny 14:00, wykwaterowanie do godziny 10:00;
Cena nie zawiera obowiązkowej opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł/osoba

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

PANORAMA BARCELONY
Całodniowa wycieczka do stolicy Katalonii. Przejazd autokarem głównymi ulicami miasta z postojem w parku Guell. W trakcie wycieczki zwiedzanie Stadionu Olimpijskiego na Montjuic, domów Antonio Gaudiego, Plaza de Toros, Sagrada Familia, Pomnika Kolumba. Czas wolny w centrum miasta Las Ramblas, z możliwością spaceru do katedry lub Muzeum Picassa. Cena około 35 Euro.

BARCELONA FONTANNY
Wycieczka do stolicy Katalonii, połączona z zakupami. Zwiedzanie: Sagrada Familia, stadion Camp Nou, Moll’d Espania. Wieczorem wjazd na wzgórza Montjuic, gdzie odbędzie się pokaz fontann, zaprojektowanych przez Carlosa Bohigasa gra świateł i muzyki. Cena około 35 Euro.

WYSPY MEDAS
Wycieczka katamaranem „Nautilus” z Lloret de Mar w kierunku Tossa de Mar. Podczas rejsu możliwość podziwiania dna morskiego, przepięknej fauny i flory. Katamaran posiada iluminatory pod powierzchnią wody. Cena około 37 Euro.

POKAZ FLAMENCO
Klasyczny hiszpański taniec, wykonywany przez profesjonalistów. W zależności od wariantu w czasie pokazu serwowany jest drink lub kolacja. Cena około 34 Euro.

MONTSERRAT
Całodniowa wycieczka do klasztoru Montserrat, poświęconego patronce Katalonii, położonego na wysokości 723 m n.p.m. Zwiedzanie bazyliki „La Morenata” oraz muzeum zawierającego dzieła słynnych katalońskich artystów i malarzy światowej sławy. Okazja do wysłuchania koncertu najstarszego chóru chłopięcego. Cena około 40 Euro.

PORT AVENTURA
Przygoda życia w miniaturowym świecie. Kraje śródziemnomorskie, Chiny, Polinezja, Meksyk i Dziki Zachód zebrane w jednym miejscu. Liczne atrakcje, spektakle, zabawy, zjeżdżalnie wodne, kolejki górskie, pokazy tradycyjnych tańców polinezyjskich, sieć restauracji i sklepów zapewniają niezapomniane wrażenia. Cena około 41 Euro.