Tropical Islands - to spełnione marzenie o tropikalnej wyspie w centrum Europy. W największej hali świata mieści się niepowtarzalna kraina rozrywki i wypoczynku. Laguna Bali z grotą i wodospadem oraz ogromne Morze Południowe z piaszczystą plażą o długości 200 metrów gwarantują odwiedzającym radość kąpieli w basenie o długości 140 metrów, powierzchni 4400 m2, głębokości 135 centymetrów i temperaturze wody 28oC.

Oprócz wspaniałej wodnej krainy w Tropical Islands czeka na Was największy Las Tropikalny świata po dachem z 50 000 roślin należących do ponad 600 gatunków, najwyższa w Niemczech zjeżdżalnia wodna, Wioska Tropikalna z obiektami wzorowanymi na budowlach z Tajlandii, Borneo, Samoa i Bali, Raj zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Wewnątrz hali panuje temperatura 26oC, co w połączeniu z wilgotnością powietrza wynoszącą około 64% przyczynia się do ciepłego, tropikalnego mikroklimatu. Do dyspozycji odwiedzających są baseny, bary i restauracje.


Program wycieczki

Wyjazd z Polski w godzinach wczesnoporannych.
Następnie przejazd do Berlina:

• zwiedzanie Berlina: Mur Berliński, Reichstag, Brama Brandenburska, plac Poczdamski
• przejazd aleją Unter den Linden • Muzeum Historii Niemiec, Pergamońskie lub Egipskie (jedno do wyboru) •
3,5-godzinny pobyt w Aquaparku Tropical Islands.
Wyjazd w drogę powrotna do Polski.


Świadczenia:

Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, wc, dvd)
Opieka pilota
Ubezpieczenie: KL i NNW SIGNAL IDUNA

Uwagi:

Cena wycieczki nie obejmuje kosztów biletów wstępu do Tropical Islands
Ceny biletów do Strefy Tropikalnej: dorośli 35 EURO, dzieci (6 - 14 lat), młodzież szkolna, studenci, osoby z niepełnosprawnością powyżej 70%, seniorzy powyżej 65 lat - 29 EURO, dzieci do lat 5 gratis


Bez wyżywienia . Cena obiad plus napój około 12 euro
Należy posiadać dowód osobisty lub paszport


CENY JUŻ OD 160 ZŁ