Serdecznie witamy odwiedzających naszą stronę!

MARTEX jest firmą z tradycjami oferującą tani przewóz osób. Swoje usługi świadczymy nie tylko w kraju, bowiem realizujemy również międzynarodowe przewozy osób. Cennik naszych usług staramy się dostosować do Państwa potrzeb, dlatego nasze wycieczki autokarowe w każdym przypadku wyceniane są indywidualnie. Przykładamy bardzo dużą wagę do jakości i profesjonalizmu świadczonych przez nas usług, ponieważ szczególnie mocno zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.

Na rynku jesteśmy od 1989 roku, a w ciągu naszej ponad dwudziestopięcioletniej działalności zdołaliśmy zdobyć niezwykle cenne doświadczenie, które z powodzeniem możemy obecnie wykorzystywać w naszej pracy. Bardzo zależy nam, aby przewóz osób realizować z należytym komfortem, tak by podróżni czerpali z wycieczek odpowiednią satysfakcję, miło spędzali czas w autokarze, a przede wszystkim podróżowali w wygodnych i przyjemnych warunkach.

Aby zapewnić Państwu odpowiedni komfort oraz bezpieczeństwo podczas podróży mamy do dyspozycji najnowocześniejszy tabor. Ponadto pojazdy obsługiwane są przez wykwalifikowanych kierowców posiadających wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Decydując się zatem na podróż z firmą MARTEX mają Państwo gwarancję bardzo dobrego stanu technicznego autokaru oraz pewność, że pojazd prowadzony jest przez kompetentnego i znającego się na rzeczy kierowcę.

Nie musisz się zatem martwić podczas podróży o swoje bezpieczeństwo i możesz w pełni oddać się podziwianiu krajobrazów i poznawaniu nowych miejsc. Dzięki temu realizowany przez nas przewóz osób nie jest dla podróżnych męczący ani nudny, lecz stanowi dodatkowy interesujący element każdej wycieczki.

Dysponujemy również własną bazą wyposażoną w nowoczesne zaplecze techniczne. Ponadto baza ta jest obsługiwana przez naszą przeszkoloną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która stale doskonali swe umiejętności. Dzięki posiadaniu najnowocześniejszego sprzętu technologicznego oraz komory lakierniczej możemy na bieżąco kontrolować oraz dbać o stan techniczny wszystkich naszych pojazdów. Swoją bazą serwisową oraz doświadczeniem dzielimy się także z innymi firmami oferującymi przewóz osób. Cennik świadczonych usług jest indywidualnie dopasowywany do Państwa potrzeb.

Siedziba naszego biura zlokalizowana jest w Dębiu koło Opola. Wynajmu autokaru można dokonać zarówno w naszym biurze jak i za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.